Výplata dotace se opět odsouvá minimálně o 1 měsíc. Aktuálně máme k dispozici pouze informaci, že proběhne v únoru až březnu. Proto nelze odevzdání zimní měli provést současně s výplatou (měl musí být do 15. února v laboratoři).

Měl odevzdávejte svým důvěrníkům nejpozději do 31. ledna. Kdo již tuto povinnost splnil, nemusí řešit odevzdání v jiném obalu než v tubusu. Přesypání měli do tubusu provedeme sami. Ti, co budou měl teprve odevzdávat, přinesou ji také v libovolném vhodném obalu. Dostanou tubus u důvěrníka při odevzdání a na místě měl přesypou a opatří správným polepem.

Termín a průběh výplaty dotace 1.D zatím neznáme. Předpokládá se konec měsíce ledna. Organizační pokyny k průběhu výplaty budou záviset na aktuálních koronavirových opatřeních. Podrobnosti se jako obvykle dozvíte cca týden před výplatou v pozvánce, kterou dostanete poštou nebo e-mailem. Pozvánka bude zveřejněna i na stránkách.

Zimní měl už v době výplaty zřejmě budete mít usušenou a připravenou. Přinesete ji s sebou ve vhodném prodyšném obalu. Do označených tubusů ji přesypeme na místě.

Kontakt

ZO ČSV Humpolec, z.s.
Dolní náměstí 254, 396 01 Humpolec
Podpořeno z rozpočtu města Humpolec
X